Yaptığımız tüm işler kişiye özel olduğundan baskısı yapılan işlerin iadesi mümkün olmamaktadır. Bu sebeple sipariş vermeden önce kesinlikle ve kesinlikle davetiye bilgilerinin kontrol edilmesi gerekmektedir.
Müşteri temsilcilerimiz sizlerden mail ortamında ok almadan zaten baskı işlemine geçmesi mümkün değildir. Baskı yapıldıktan sonra metinlerde meydana gelen hatalar eğer grafikerlerimiz tarafından yapılmış ise (..ki bu hatalar, onay verdiğiniz mail de açık bir şekilde görülecektir) tüm masraflar tarafımızdan tekrar karşılanarak size yenisi gönderilecek veya isteğinize göre ödediğiniz ücret iade edilecektir.
 
Baskı yapılmamış olarak satın aldığınız tüm ürünleri ise orjinal kutusu ile birlikte tarafımıza 15 (onbeş) gün içinde eksiksiz olarak iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz tüm ürünler elimize sağlam bir şekilde ulaştığı andan itibaren 1 hafta içinde ücretiniz geri ödenecektir. İade esnasında yapacağınız kargo masrafları ve bunun gibi harcamalar ile birlikte kargo esnasında ürüne gelebilecek olan her türlü zarar ve ziyan müşteriye aittir.